BB Erzurumspor’da Kongre Heyecanı

0
276

BB Erzurumspor’u 2. lige taşıyan ve yaşanan istifalar nedeniyle olağanüstü kongreye giden Başkan Ali Demirhan, yarın sınav verecek.
18 Haziran 2016 tarihinde saat 16.00’da Erzurum Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi toplantı salonunda yapılacak olan kongreye Ali Demirhan’ın tek aday olarak katılması bekleniliyor. Öte yandan, şehir dışında bulunan Demirhan’ın bugün Erzurum’a geleceği ve hazırladığı listeye son şeklini vereceği öğrenildi.
Bu arada, İstanbul’daki Erzurum vakıf ve derneklerinin yeni başkan adayı çıkarmak için çalışma yaptıkları iddia edildi. Ali Demirhan’a karşı aday çıkıp çıkmayacağı ise yarın belli olacak.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULUNA ÇAĞRI
Derneğimizin Yönetim kurulu 01.06.2016 tarihinde kulüp binasında toplanarak aşağıdaki kararı almıştır.
KARAR:
Derneğimizin 01.06.2016 tarihli ve 78 sayılı yönetim kurulu kararı gereğince;
18 Haziran 2016 tarihinde saat 16.00’da Erzurum Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi toplantı salonunda, aşağıdaki gündem maddelerine göre Olağanüstü Genel Kurul yapılmasına, çoğunluk sağlanamaması veya ertelenmesi durumunda toplantının 25 Haziran 2016 tarihinde yine aynı yer ve saatte yapılmasına, toplantının üyelerimize gazete ilanı ile duyurulmasına mevcudun oy birliği ile karar verilmiştir.
GÜNDEM :
1. Açılış ve Yoklama
2. Divan Başkanlığı Seçimi (1 Başkan, 2 Katip Üye)
3. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının Okunması
4. Faaliyet, denetim ve mali bilanço raporlarının okunması görüşülmesi ve ibrası
5. Dernek Organı Seçimi
6. Tüzük Değişikliği
7. Dilek ve Temenniler
8. Kapanış.

Erzurumgüncel

CEVAP VER

5 + 8 =