İstanbul’da Erzurumspor İlgisi

0
280

BB Erzurumspor Kulübü’nün Hilton İstanbulOtel’de düzenlenen iftar yemeğine katılım yoğun oldu.
Yemeğe Ak Parti Erzurum Milletvekili Mustafa Ilıcalı, Büyükşehir Belediye Başkanı, BBErzurumspor Onursal Başkanı Mehmet Sekmen, Ofton Yönetim Kurulu Eş Başkanları İsmail Hakkı Altun, Yusuf Şimşek, BB Erzurumspor Kulüp Başkanı Av. Ali Demirhan, BB Erzurumspor Yönetim Kurulu Üyeleri, BB Erzurumspor Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım, BB Erzurumspor Futbolcuları, İstanbul Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfı Başkanı Mehmet Sabri Seven, İş Adamı Abiş Hopikoğlu, Pasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu, TRT Sanatçısı Nurullah Akçayır, çok sayıda iş adamları ve bürokratlar katıldı.

MİLLETVEKİLİ ILICALI,’ERZURUMSPOR’UN BAŞARISI İÇİN VARIZ’

Gecede, ülkemizde yaşanan terör olaylarında değinen AK Parti Erzurum Milletvekili Mustafa Ilıcalı , ’Ülkemiz zor zamanlardan geçiyor. Ama bizim duruşumuz, Cumhurbaşkanımızın ortaya koymuş olduğu dik duruş, Başbakanımızın ortaya koymuş olduğu dik duruş, bu anlamda ülkemizin milletiyle, devleti ile parçalanmaz bütünlüğünü, çelikleşmiş iradesi olarak ortada duran bu irade ile biz yolumuza hep beraber devam ediyoruz. Hainlere hiçbir şekilde fırsatvermeyeceğimizi tekrar dile getiriyoruz. Erzurumspor’un başarısı için başta Erzurum’a büyük önem veren Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım, Bakanlarımız, Milletvekillerimiz ile birlikte Erzurumspor’un başarısı için her daim seferber olarak ben de bir Erzurumspor sevdalısı vekiliniz olarak bu başarının artmasında katkımız ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Erzurumspor’a 2. Ligde başarılar diliyorum’ dedi.

BAŞKAN DEMİRHAN, ’BİRLİKTELİK RUHU İLE ŞAMPİYONLUĞA DEVAM EDECEĞİZ’

BB Erzurumspor Kulüp Başkanı Av. Ali Demirhan ise, Atatürk Havalimanı’nda yaşanan terör olayını kınadığını belirterek, Erzurum’u sadece futbolun temsil etmediğini ifade ederek,’ ’Erzurumspor’a yapacağınız katkılarla kulübümüz güçlenecek. Erzurum’da futbol üç puanı temsil etmiyor. Kadim şehir Erzurum’da birllk, beraberlik içinde inşallah şampiyonluk ipini yeniden göğüsleyeceğimize ve Erzurumspor’umuzun ciddiye alınması gerektiğine inanıyorum. Birlik, beraberliğin adresi, Erzurumlunun ortak sevinci ile mutlaka ama mutlaka iş adamlarımızın desteğine ihtiyacımız var. İlk günden beri büyük desteklerini esirgemeyen değerli Onursal Başkanımız Mehmet Sekmen’e teşekkür ediyorum. Bu günkü iftar yemeğimizde göstermiş olduğunuz ortak değere sahip çıktığınız için başta Milletvekilimize, hemşehrilerimize, davetlilere aynı zamanda şampiyonluk yaşatan Teknik Direktörümüz Ahmet Yıldırım ve futbolcu kardeşlerime, Bu güne kadar bize destek olan sponsorlarımıza, iş adamlarımıza, teşekkür ediyorum. Şunu ifade etmek istiyorum. BB Erzurumspor olarak bizi izlemeye devam edin. Yolumuza devam ederek yeni şampiyonluk coşkusuna devam edeceğiz’ dedi.OFTON YÖNETİMİ’NDEN BB ERZURUMSPOR KULÜBÜNE 500 BİN TL’LİK FORMA SPONSORU

İftar davetinde geceye Karadenizli İş Adamları damga vurdu. Ofton Yönetim Kurulu Eş Başkanları İsmail Hakkı Altun ile Yusuf Şimşek, 2. Lige yükselen BB Erzurumspor ile bir yıllık forma sponsor katkısı olarak 500 Bin TL sözleşme imzaladı. Eş Başkan Altun, BB Erzurumspor’a 2. ligde başarı dileklerini iletirken, BB Erzurumspor Onursal Başkanı Mehmet Sekmen Kulüp Başkanı Av. Ali Demirhan, tarafından isimleri yazılı mavi-beyaz forma hediye etti. Kulüp Başkanı Demirhan ise, ’Ofton ’un değerli Eş Başkanlarına, Erzurumspor’a yaptıkları bu anlamlı destek için teşekkür ediyorum’ dedi.

Resimler:Türkiye Haber Ajansı

CEVAP VER

5 + 4 =