Uğur Utlu’nun Erzurum Sevdası

0
340

Erzurumspor’un gözde transferlerinden geçtiğimiz sezon Kartalspor’da forma giyen Uğur Utlu takipçilerine Erzurum’dan fotoğraflar paylaştı. Çifte Minareli Medrese’nin önünde ailesiyle çekildiği fotoğrafı Facebook sayfasında paylaşan Utlu’ya, “Memleketin Erzurum’a, Erzurumspor’a hoş geldin” yorumları yağdı.

Erzurumspor’un Erzurum doğumlu transferi Uğur utlu, taraftarın gözdesi. Geçtiğimiz sezon Kartalspor’da forma giyen ve futboluyla büyük beğeni toplayan Uğur Utlu, taraftarın önüne çıkmaya gün sayıyor. 12 Temmuz’da topbaşı yapacak olan Erzurumspor’da formasını giyecek olan Utlu, girdiği her ortamda Erzurumspor’un süper lige yükselmesi için elinden geleni yapacağını dile getirirken, taraftarlarda Utlu’ya Erzurumlu olması sebebiyle ayrı bir ilgi gösteriyor.

Uğur Utlu transferiyle ilgili GÜNEBAKIŞ’a yorumlarda bulunan taraftarlar, Erzurumspor formasının hakkını veren her futbolcu bizim başımızın tacıdır. Asla futbolcu ayrımı yapmıyoruz. Ancak Uğur utlu Erzurumlu ve futboluyla spor kamuoyunun takdirini kazanmış bir isim. Dolayısıyla Uğur kardeşimize memleketi Erzurum’da ayrı bir ilgimiz var.” dediler.

Haber:M.COŞKUN

CEVAP VER

6 + 6 =