Transferi Boşverin

0
1430

Erzurumspor’un başkanı Mevlüt Doğan, takıma destek verilmesini isteyerek, “Transferi boş verin, dün takımımızın primlerini ödemek için bile çok zorlandık. Bu şartlarda bir takımın ileri gitmesi çok zor.” dedi.

Doğan, asbaşkan Ünsal Kıraç ile kulüp binasında yaptığı basın açıklamasında, mavi-beyazlı ekibin kentin takımı olduğunu söyledi.

Kulübün kimsenin babasının malı olmadığını anlatan Doğan, sözlerini şöyle sürdürdü: “Eskiden Erzurum sahipsiz dedikleri zaman ben biraz abartıldığını düşünüyordum ama şimdi üzülerek söylüyorum, istediğimiz desteği bulamadık. Hep veren insanlar yine aynı insanlar. Bu şehrin kadim esnafı, şehirde ve dışarıda birkaç hayırsever iş adamının dışında çok fazla destek bulamadık. Şimdi buradan bütün iş adamlarımıza, esnafımıza ve hemşehrilerimize sesleniyorum. Takımımızı yalnız bırakmasınlar. Maddi ve manevi olarak bizlere desteklerini esirgemesinler.”

Doğan, işlerin para ile döndüğünü anlatarak, şunları ifade etti: “Sadece transferi boş verin, dün takımımızın primlerini ödemek için bile çok zorlandık. Bu şartlarda bir takımın ileri gitmesi çok zor. Şu anda çok borcu olan bir kulüp değiliz. Ayağımızı yorganımıza göre uzattık ve makul ölçülerde mütevazi fakat etkili transferler yaptık. Oyun oynandığı zaman herkes bunu görecek, takımımızı yalnız bırakmasınlar.”

FACEBOOK YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz